C&C Laboratory Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Export sales manager

A C&C Laboratory Kft. 1995-ben alakult Charlotte Cosmetic (C&C) Magyarország Kft. néven. Az eltelt közel negyedszázadban hosszú utat tett meg mai stabil és eredményes üzleti háttere kiépítése érdekében.
A saját termékek gyártása és értékesítése mellett tevékenységének jelentős részét a bérgyártás tölti ki.
Kiterjedt viszonteladói hálózatának köszönhetően saját készítményei ma már nem csupán Magyarországon vásárolhatóak meg, hanem a világ számos más pontján. A 2018-tól a Krémmester webshopban a cég készítményei online is elérhetőek.  A bérgyártói tevékenysége révén előállított készítmények a világ öt kontinensén tették ismertté a cég nevét.

Főbb feladatok, munkák:

  • Potenciális nemzetközi kereskedelmi partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Rövid- és hosszú távú értékesítési stratégia kidolgozása és a kitűzött célok elérése
  • Meglévő partnereknél az értékesítési volumen növelése
  • A vevői elégedettség folyamatos növelésének biztosítása
  • Szerződések, árajánlatok előkészítése
  • Folyamatos Piac- és konkurencia elemzés
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Jelentések készítése a management felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív, tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás
  • Többéves nemzetközi értékesítési tapasztalat
  • Határozott fellépés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, eredményorientált szemlélet
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági/kereskedelmi végzettség
  • Német vagy egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítményarányos bónuszrendszer
  • Vállalati autó, laptop, telefon
  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Kellemes, igényes munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Key Account Manager
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Kereskedelmi, Marketing igazgató

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós

'Jelentkezem' gombra kattintva küldje el önéletrajzát és motivációs levelét magyar nyelven.