Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A reklám-és üzleti ajándéktárgyakat forgalmazó, magyarországi bázisú
ANDA PRESENT GROUP sikeres csapata teljesítményének fokozása érdekében

OLASZ NYELVŰ EXPORT BACK OFFICE

munkatársat keres.

Feladatok:

    Teljeskörű kapcsolattartás export ügyfelekkel OLASZ nyelven
    Meglévő partnerkörrel való kapcsolattartás, elsősorban írásban

    Árajánlatok készítése
    Beérkező rendelések teljeskörű lebonyolítása
    Reklamációk kezelése
    Kintlévőség kezelése
    Export üzletkötőkkel és egyéb társosztályokkal történő hatékony kapcsolattartás

Elvárás:

    OLASZ nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
    Adminisztratív munkavégzésben való jártasság
    Ügyfélorientált látásmód
    Gyors, precíz, pontos munkavégzés
    Önállóság, határozottság,
    Esetenként monoton munkavégzésre való alkalmasság

Előny:

    Közép- vagy felsőfokú külkereskedelmi végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    ANGOL nyelv ismerete

Amit kínálunk:

    Dinamikus, fiatal csapat, kiváló munkahelyi légkör, folyamatos fejlődési lehetőség

    Munkavégzés ideje: hétfőtől- péntekig, 8:30-17:00

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Olasz - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1087 Könyves Kálmán körút 48-52.

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Export Back Office munkatárs (olasz nyelvtudással)
  • Rövid pozíció név: Export ügyintéző
  • Hirdető cég: ANDA PRESENT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VIII. kerület
  • Feladatok: Teljeskörű kapcsolattartás export ügyfelekkel OLASZ nyelven Meglévő partnerkörrel való kapcsolattartás, elsősorban írásban Árajánlatok készítése Beérkező rendelések teljeskörű lebonyolítása Reklamációk kezelése Kintlévőség kezelése Export üzletkötőkkel és egyéb társosztályokkal történő hatékony kapcsolattartás
  • Elvárások: OLASZ nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban egyaránt Adminisztratív munkavégzésben való jártasság Ügyfélorientált látásmód Gyors, precíz, pontos munkavégzés Önállóság, határozottság, Esetenként monoton munkavégzésre való alkalmasság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Olasz
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: ANDA PRESENT Kft.>