Experienced Java Developer

Dolgozz velünk a Daimler DIP4VAN projekt keretében Experienced Java fejlesztőként!

Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés és tervezés, specifikációk készítése
  • Tesztrendszer karbantartása és Rollout-ok végrehajtása
  • Követelményanalízis
  • Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása, hatékonyságnövelés
  • Verziókezelés (SVN)
  • 3rd level support tevékenység az E2E alkalmazásfejlesztési feladatok részeként

Személyiség:

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség

Amit kínálunk:

  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

Elvárások:

  • Java 8, Oracle, MS SQL, Hibernate, Eclipse RCP és WebSphere 8 ismerete
  • Középszintű német nyelvtudás
  • Minimum 3 év fejlesztői munkatapasztalat
  • Hosszútávú részvétel a projektben

Előnyök:

  • REST WebServices
  • Régi JDO implementációk ismerete
  • Jenkins, Jira és Confluence ismerete
  • OSGI és Swing ismerete
  • Tapasztalat agilis fejlesztésben

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Pécs