Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Executive HR Consultant (Budapest)

Mi lenne a Te feladatod?

  • HR projektek vezetése, projekt menedzsment
  • Helyi és nemzetközi projektekben való részvétel, HR vezetői képviselet
  • adatelemzés
  • Management szintű szakmai anyagok, riportok, prezentációk készítése
  • Helyi és nemzetközi HR szakterületi témák összefogása, követése End-to-End szemlélettel
  • Board és management anyagok készítése

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • HR területi tapasztalat előny
  • MS Office, főként Excel és Power Point magas szintű ismerete
  • Rendszerszemlélet, jó kommunikációs készség
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Proaktivitás, dinamizmus
  • kiváló kommunikációs készség
  • Önálló felelősségteljes munakvégzés
  • Pontosság, gyorsaság
  • Jó stressztűrő képesség

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Executive HR Consultant (Budapest)
  • Rövid pozíció név: Hr munkatárs
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város:
  • Feladatok: HR projektek vezetése, projekt menedzsment Helyi és nemzetközi projektekben való részvétel, HR vezetői képviselet adatelemzés Management szintű szakmai anyagok, riportok, prezentációk készítése Helyi és nemzetközi HR szakterületi témák összefogása, követése End-to-End szemlélettel Board és management anyagok készítése
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Felsőfokú angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny) Projektmenedzsment tapasztalat HR területi tapasztalat előny MS Office, főként Excel és Power Point magas szintű ismerete Rendszerszemlélet, jó kommunikációs készség Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat előny Proaktivitás, dinamizmus kiváló kommunikációs készség Önálló felelősségteljes munakvégzés Pontosság, gyorsaság Jó stressztűrő képesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.07.25