Csatlakozz hozzánk

Head chef

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    · Magas színvonalú munkát végez az étterem és a rendezvény forgalom kifogástalan és gazdaságos lebonyolítása érdekében, az audit elvárások alapján

    · Megszervezi és hatékonyan irányítja a szálloda konyháján dolgozó csapat munkáját

    · Aktív részvétel az új éttermi kínálat kialakításában

    · Éttermi promóciók, rendezvények választékának meghatározása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    · Minimum 3 év konyhafőnöki vagy helyettesi tapasztalat

    · Mestervizsga

    · Materials Control ismerete

    · Kimagasló kreativitás

    · Magas szintű ismeretek a költséggazdálkodás és a HACCP előírások területén

    · Kiváló szervező, motiváló és együttműködési készség

    · Angol nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Külföldi szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk:

    • Egy igazán jó csapattal való együttműködést
    • Családias légkört
    • Stabil, megbízható munkahelyet
    • Éves bónuszt
    • Karácsonyi jutalmat, ünnepi, közösségi rendezvényeket
    • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket
    • Munkatársi kedvezményeket az Accor Hotels szállodáiban

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Szállodaipar
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1088 Budapest, József körút 4.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Jelentkezéseket Karrier oldalunkon  a ’Jelentkezem’ gomb megnyomásával, fényképes önéletrajz feltöltésével, bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi linken: