2019-ben is a vezetési tanácsadó cégek közt első helyezést értünk el a Budapest Business Journal által összeállított vállalati rangsorban. A hazai menedzsment és IT tanácsadási piac egyik innovatív, vezető szereplője vagyunk. Eddigi működésünk során 150 ügyfélnél, 1000 projektben dolgoztunk, jellemzően ügyféloldali, szállítófüggetlen partnerként.
A Stratisnál problémamegoldásban hiszünk, nem a rutinban, a tudásmegosztásban, nem a merev struktúrákban. Kreatív és talpraesett, de pontos és hatékony kollégákat keresünk, egy csipetnyi zsenialitással.  Ha magadra ismersz a leírásban, jelentkezz!

Executive asszisztens

Feladatok:

  • személyi asszisztensi feladatok ellátása a cég menedzsmentje számára
  • vendégek fogadása, ellátása
  • megbeszélés napirend, emlékeztetők, akciópontok írása
  • prezentációk készítése és szerkesztése
  • hírlevél szerkesztése
  • naptárak kezelése, találkozók szervezése a vezetők számára
  • nyilvántartások vezetése, naprakészen tartása
  • képzésekre, konferenciákra jelentkezések, regisztrációk intézése
  • hivatalos utazások előkészítése, szervezése
  • ügyfélesemények szervezése és lebonyolításában részvétel
  • személyi asszisztens helyettesítése szabadság ideje alatt
  • napi szintű adminisztratív és ad-hoc feladatok

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 3 év executive asszisztens tapasztalat
  • magabiztos felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • szakmai igényesség, megbízhatóság
  • erős priorizálási és párhuzamos feladatkezelési képesség
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikáció, kapcsolatteremtő készség
  • magabiztos fellépés és proaktív személyiség
  • önállóság, kiváló szervezőkészség
  • következetes és precíz munkavégzés
  • segítőkész szolgáltató szemlélet

Előny:

  • marketing területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

A jelentkezéshez küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.