Event Management Asszisztens - Global Sales Excellence (Debrecen)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Az újradefiniált Sales csapatot támogató új globális szervezet szerepkörökért és képzésért felelős szegmensében felmerülő rendezvények szervezése
  • Szoros együttműködés nemzetközi csapattal és vezetővel
  • A Sales terület képzéseinek és rendezvényeinek lebonyolítása, ezekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • A megrendezésre kerülő trainingek operatív támogatása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Szakmai tapasztalat asszisztensi munkakörben
  • Aktív német és angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és szervezői készség
  • Elkötelezettség a minőség mellett
  • Precizitás, proaktivitás, elérhetőség
  • Támogató fellépés
  • Megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség, jó stressztűrő képesség, határidők szigorú betartása
  •  Előnyök:Tapasztalat kommunikációs területen
  • Tapasztalat rendezvényszervezés területen
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.