EURÓPAI UNIÓS ELSZÁMOLÁSI PROJEKTMENEDZSER

A Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt. új munkatársat keres Európai Uniós elszámolási projektmenedzser pozíció betöltésére.

FELADATOK:

  • Európai Uniós forrásokból megvalósuló projektekkel kapcsolatban a bérelszámolások elkészítése;
    • bérelszámolásokat tartalmazó kifizetési igénylések összeállítása EPTK rendszerben;
    • javaslattétel és kötelezettségvállalási terv elkészítése éves bérelszámolással kapcsolatban;
    • havi szintű kimutatások készítése a kontrolling területtel együttműködve;
    • munkaköri leírások kezelése a HR területtel együttműködve;
    • bérjegyzékek kezelése;
    • alátámasztó dokumentumok összegyűjtése, rendszerezése
    • személyi jellegű költségösszesítő összeállítása
  • Európai Uniós forrásokból megvalósuló projektekhez kapcsolódó menedzsment feladatok elvégzése.

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK:

  • felsőfokú végzettség;
  • legalább 3 év tapasztalat uniós támogatással megvalósuló programok területén;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Microsoft Office magas szintű ismerete.

SZEMÉLYES KÖVETELMÉNYEK:

  • Proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzés területén
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Probléma megoldó képesség
  • Precizitás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Cafeteria juttatás a szabályzatnak megfelelően
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület, Kacsa utca

Amennyiben a fenti elvárásoknak nem felel meg maradéktalanul, jelentkezését nem tudjuk elfogadni.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.