EUC JUNIOR RENDSZERGAZDA

    Érdekel az informatika és szívesen segítesz másoknak az IT problémák megoldásában? Szeretnéd kipróbálni magad vállalati környezetben? Akkor Téged keresünk! Gyere hozzánk EUC Junior Rendszergazdának és egy fiatalos csapat tagjaként fejlesztheted eddigi tudásod!

Főbb feladatok

  • Desktop operációs rendszerek és alkalmazások telepítése, technikai támogatása
  • PC-k, irodai informatikai eszközök, nyomtatók telepítése, mozgatása, karbantartása
  • Jogosultságok, IT eszközök adminisztrációja
  • Helpdesk rendszer használata a feladatok, munkalapok rögzítésére, adminisztrálására
  • Együttműködés az európai EUC csapattal

Munkakör betöltésének feltételei

  • Hálózati-, Windows- és Hardware alapismeretek
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek - Outlook, Excel, Word, PowerPoint
  • Érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs, konfliktuskezelő és problémamegoldó készség
  • Proaktívitás, önállóság
  • Középszintű angol nyelvtudás, főleg írásban

Amit nyújtani tudunk

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet
  • Modern munkakörülmények
  • Tanulási lehetőség, támogató környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest