Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Full-Pack Kft.
McDonald’s 1988 óta Magyarország piacvezető gyorsétterem hálózata, emellett a világ legértékesebb márkái közé tartozik. Bármerre jársz, biztos lehetsz benne, hogy tőlünk ugyanazt az élményt és íz világot megkapod, éttermeinkben mindig otthonra találsz. Ezt fenntartani izgalmas és kihívó feladat, ezért dolgoznak nálunk a legjobbak. Budapesten X.kerületben és M0-ás autópálya Szigetszentmiklósi lehajtójánál lévő éttermeinkben új pozíció és igazi karrierlehetőség nyílik, amivel a jövő vezetőjévé válhatsz.
Tartozz Te is közénk, mint

ÉTTERMI VEZETŐ TRÉNINGES

Milyen feladatokra számíts?

  • Megtanulod világhírű szendvicseink elkészítésének módját
  • Megtanulod, hogy hogyan nyújtsd a tőlünk megszokott vendégélményt
  • Vezetői tréning elvégzése 9-12 hónap alatt
  • Tréning után: vezetői feladatok ellátása

Mit adunk ezért Neked cserébe?

  • Gyors karrierlehetőséget
  • Folyamatosan növekvő béreket, akár a teljesítményedtől függően is, béren kívüli juttatásokat
  • Támogató környezetet, megbízható és stabil nemzetközi hátterű munkahelyet
  • Rugalmas munkabeosztást
  • Ingyenes személyzeti étkezést és ezen felül 20% kedvezményt a Mekis termékekre
  • Vidám és összetartó csapatot, akikkel együtt dolgozhatsz a sikerért

Mit szeretnénk Tőled?

  • Legyen minimum középfokú végzettséged (érettségi)
  • Legyen kedved tanulni
  • Tudj egyedül és csapatban is sikeresen dolgozni
  • Kiváló kommunikációs és empatikus készséget, jó problémamegoldó képességet
  • Határozottságot és jó kiállást

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Szigetszentmiklós

Jelentkezésedet várjuk a +36 30 398 1895 telefonon vagy a "Jelentkezem" gomb segítségével.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Mekisnek lenni jó!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Full-Pack Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Éttermi Vezető Tréninges
  • Rövid pozíció név: Tréning specialista
  • Hirdető cég: Full-Pack Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Pest megye
  • Feladatok: Megtanulod világhírű szendvicseink elkészítésének módját Megtanulod, hogy hogyan nyújtsd a tőlünk megszokott vendégélményt Vezetői tréning elvégzése 9-12 hónap alatt Tréning után: vezetői feladatok ellátása
  • Elvárások: Legyen minimum középfokú végzettséged (érettségi) Legyen kedved tanulni Tudj egyedül és csapatban is sikeresen dolgozni Kiváló kommunikációs és empatikus készséget, jó problémamegoldó képességet Határozottságot és jó kiállást
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-13