Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Legyél részese egy világmárka magyarországi újraindulásának!

Éttermi Munkatárs

Budapest

Amit ajánlunk:

  • Részvétel egy világmárka izgalmas és új éttermi koncepciójának bevezetésében és konszolidálásában a magyarországi piacon
  • Vadonatúj éttermi környezet
  • Kreatív tréning csomagok - 2 hetes intenzív kiscsoportos bevezető oktatás
  • Folyamatos éttermi nyitások és új manageri pozíciók; karrierlehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Kivételesenen pozitív és vendégközpontú csapat
  • Nemzetközi háttér, biztos kereset, versenyképes fizetés és juttatások

Feladataid:

  • Minőségi termékek és szolgáltatás biztosítása által 100%-os vendégelégedettség elérése és fenntartása
  • Napi operációs feladatok elvégzése
  • Az étterem céljainak elérése a csapattal közösen
  • Saját csapat építése

Amit várunk tőled:

  • Érettségi; közép/felsőfokú képesítés Vendéglátó/Turizmus/Kereskedelem szakirányon előny
  • Vendéglátás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Proaktív, energikus és vendégközpontú személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló probléma-megoldó képesség

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szeretnél csatlakozni a Pizza Hut csapatához, önéletrajzodat az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Egyéb juttatások: étkezési jegy,cafeteria,szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: AMREST KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Éttermi Munkatárs
  • Rövid pozíció név: Éttermi Munkatárs
  • Hirdető cég: AMREST KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Minőségi termékek és szolgáltatás biztosítása által 100%-os vendégelégedettség elérése és fenntartása Napi operációs feladatok elvégzése Az étterem céljainak elérése a csapattal közösen Saját csapat építése
  • Elvárások: Érettségi; közép/felsőfokú képesítés Vendéglátó/Turizmus/Kereskedelem szakirányon előny Vendéglátás területén szerzett szakmai tapasztalat Aktív kommunikációs szintű angol nyelvismeret Felhasználói szintű MS Office használat Proaktív, energikus és vendégközpontú személyiség Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség Kiváló probléma-megoldó képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: étkezési jegy cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.24