Éttermi kisegítő diákmunka - Stadionok

Bruttó 1 300 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1143 Budapest, Hungária körút 43.

Főbb feladatok, munkák:

  • Konyhai feladatok ellátása:
  • Hamburgerek összekészítése
  • Tálak készítése
  • Húsok sütése
  • Zöldségek előkészítése
  • Rendelések felvétele
  • Kasszázás

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig 6:00-20:00 között, előre egyeztetett beosztással, heti minimum 16 órában!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 18. életév betöltése
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
  • Megbízhatóság
  • Heti minimum 16 óra vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

A bruttó alapbér: 1300 Ft/óra  + 18h után 40%-os (1820 Ft/óra), ünnepnapokon 100%-os (2600 Ft/óra) műszakpótlék.

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!