Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Száznál is több országban vagyunk jelen, naponta vendégek millióit szolgáljuk ki. Ma már nehéz elhinni, hogy amikor 1930-ban Harland Sanders megnyitotta kis éttermét, csak a különleges csirke receptje és a sikerbe vetett hite volt. Kezdettől fogva hű volt az elvéhez, és feltétel nélkül követte azt:

„Teljes odaadással, és legjobb tudásod szerint tedd, amibe belevágtál.”

Sok év eltelt azóta, de a KFC hitvallása nem változott. Hiszünk abban, hogy ez az alapelv tette sikeressé a KFC-t, ezért választják olyan sokan az éttermeinket – bíznak bennünk és jól érzik magukat nálunk.

KFC éttermünkbe keresünk munkatársakat kiemelt bérezéssel a Deák Ferenc téren az alábbi pozícióba:

ÉTTERMI DOLGOZÓ

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

  • Stabil, bejelentett, hosszú távú munka
  • Rugalmas munkaidő, anyagi függetlenség
  • Gyors előrelépési lehetőség, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés + bónusz + cafeteria + borravaló
  • 25%-os kedvezmény a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban
  • Csapatépítés, tréningek, kedvezményes étkezés

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Kasszás, konyhás, csomagoló és/vagy lobbis pályán dolgozni
  • Vendégeket energikusan és vidáman kiszolgálni
  • Csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni
  • Saját munkaterületed tisztaságát fenntartani
  • Pontosan és precízen dolgozni

JELENTKEZZ, HA:

  • Pozitív és mosolygós vagy
  • Szereted az új kihívásokat
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni
  • Szeretnél fejlődni és egy dinamikus fejlődés részese lenni
  • Fontos számodra a rugalmas munkaidő
  • Anyagi függetlenségre vágysz

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Konyhai munka
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1052 Deák Ferenc tér 3.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk az önéletrajzokat. A pozícióval kapcsolatban az alábbi telefonszámon lehet érdeklődni: 06-70/682-1833 Kiss Martin

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Éttermi dolgozó - Deák Ferenc tér
  • Rövid pozíció név: Éttermi dolgozó
  • Hirdető cég: KFC
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: V. kerület
  • Feladatok: Kasszás, konyhás, csomagoló és/vagy lobbis pályán dolgozni Vendégeket energikusan és vidáman kiszolgálni Csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni Saját munkaterületed tisztaságát fenntartani Pontosan és precízen dolgozni
  • Elvárások: Pozitív és mosolygós vagy Szereted az új kihívásokat Szeretsz csapatban dolgozni Szeretsz emberekkel foglalkozni Szeretnél fejlődni és egy dinamikus fejlődés részese lenni Fontos számodra a rugalmas munkaidő Anyagi függetlenségre vágysz
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra, Diákmunka
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-06-20
  • Lejárati dátum: 2018-07-10
Állás, munka még: KFC>