OPERATOR-ESTATE KFT.

Étteremvezető

Budapesti irodaházban lévő Resti Bisztró éttermünkbe keresünk tapasztalattal rendelkező, lelkiismeretes, önmagára és a munkájára igényes Étteremvezető munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • az étterem és a kávézó egység gazdaságos üzemeltetése, működtetésének biztosítása
  • a vendéglátó egység zavartalan működésének és jövedelmezőségének biztosítása
  • HACCP előírás betartása és betartatása
  • felelős a minőségi szolgáltatásnyújtásért, a vendégek által elvárt és a munkáltató által nyújtani kívánt szolgáltatási minőség megvalósításáért
  • folyamatosan figyeli és javítja a vendégelégedettséget
  • személyes jelenlét az étkezések alkalmával
  • étkeztetések (reggeli és ebéd) lebonyolítása
  • számlázási fegyelem betartása, betartatása
  • az étterem törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése
  • szoros kapcsolattartás az üzemeltetéssel
  • együttműködés a konyha vezetőjével, a cheffel
  • napi nyilvántartások, alapanyagok rendelésének megszervezése, készlet és áru gazdálkodás
  • konyhai dolgozók munkájának szervezése, irányítása, koordinálása, munkafolyamatok, munkafeladatok szervezése, beosztás írása
  • motiválja és tréningezi a dolgozókat
  • hatékony, együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör kialakítása
  • konyhánk a vendégek számára látható, ún. „open kitchen”, így fontos, hogy a személyzet és önmaga megjelenésében is minden esetben a maximálisat nyújtja és várja el
  • Facebook oldal kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • étteremben és kávézóban szerzett vezetői tapasztalat
  • vendégorientált gondolkodásmód
  • csapatmunka, pozitív szemlélet
  • 8-10 fős csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • dinamikus, rugalmas munkavégzés, határozott fellépés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, stressz tolerancia
  • kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás, jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • érvényes negatív mellkasröntgen lelet (rendszeres tüdőszűrés)
  • kulturált, ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

  • bejelentett jövedelem
  • biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • munkaidő: hétfőtől péntekig
  • önmegvalósítási lehetőség
  • igényes munkahelyi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 187-189.

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével és az erkölcsi bizonyítvány másolatával.