A szilvásváradi La Contessa Kastélyhotel **** keres lelkiismeretes, a szakmájában igényes

Étteremvezető

munkatársat.

Feladatok

  • A szálloda vendéglátó egységeinek színvonalas és gazdaságos üzemeltetése
  • Aktív részvétel a rendezvények, vacsorák lebonyolításában
  • Irányítja és szervezi a felszolgálók munkáját
  • Motiválja és tréningezi a felszolgálókat
  • Beosztás készítés
  • Áru rendelés és készlet gazdálkodás
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével

Elvárások

  • Szakirányú minimum középfokú végzettség
  • Több éves szállodai vendéglátásban  szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább egy idegennyelv középfokú nyelvismerete
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés (alapfizetés+prémium ),
  • Hosszú távú munkalehetőség biztos hátterű munkahelyen
  • Gyönyőrű, elegáns munkakörnyezet
  • Személyzeti szállás lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Szállodaipar
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szilvásvárad

Magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével várjuk.