A Marché Restaurants Hungary Kft. svájci tulajdonú, nagy múltra visszatekintő vendéglátó ipari vállalat. A Mövenpick csoport tagjaként, világszerte 9 országban van jelen. Magyarországon 2008 óta 9 étteremmel működik autópályák mellett. Vendégeinket helyben készült egészséges, elsősorban regionális alapanyagokból előállított, friss ételekkel várjuk.
Marché Balatonlelle éttermeinkbe

Étterem Vezető

munkatársat keresünk

    Célkeresztünkben az a precíz és kreatív jelentkező áll, aki egy junior lelkesedésével és egy senior rutinjával képes új dimenziókat nyitni. Megpróbálnád újra itthon?
    Minket érdekel, amit még nem láttunk!

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:

  • vendéglátásban szerzett vezetői tapasztalatod van
  • minimum középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • jól beszélsz németül vagy angolul
  • már az eredmény és minőségorientált személyiséged is motivál
  • termék-, és vendégközpontú a gondolkodásod
  • a kreativitás, jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség nem áll tőled távol
  • a problémákat kihívásnak éled meg, nem pedig akadálynak, a lehetetlen számodra ismeretlen
  • rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal és személyautóval a munkába járáshoz

A feladataid az alábbiak lesznek:

  • az étterem gazdasági folyamatainak irányításáért fogsz felelni (gazdasági felelősséged az egység üzleti eredményességéig terjed)
  • felelős leszel az üzlet zökkenőmentes működéséért, a dolgozók munkájáért, a termékek minőségi elkészítéséért és prezentálásáért
  • új munkatársak kiválasztása, felvétele
  • meetingeken veszel részt

Amit mi adunk Neked:

  • teret a kibontakozásra
  • versenyképes, 100 % bejelentett fizetést és béren kívüli juttatások
  • felelősségteljes pozíciót egy szuper csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Balatonlelle

Hogyan jelentkezhetsz?

Fényképes önéletrajzoddal és bérigényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.