Partnerünk számos ügyfélnél végez behatolás tesztelést, sérülékenységvizsgálatot és egyéb, az információ biztonsághoz köthető tanácsadási tevékenységet. Az ügyfeleknél található rendszerek változatosak, az informatika szinte minden területét felölelik.

Etikus Hacker (Penetration tester) [AK-020608]

Feladatok:

    • Aktív és passzív információgyűjtés,
    • Automatizált sérülékenység vizsgáló eszközök használata,
    • Web alkalmazások manuális (pen)tesztelése,
    • Hálózati infrastruktúrák és végpontok manuális (pen)tesztelése,
    • Windows és Unix alapú rendszerek konfiguráció elemzéses vizsgálata és CIS megfeleltetése,
    • A fenti munkák magas precizitással elvégzett dokumentációja,
    Egy-két év tapasztalat birtokában a munkakör tanácsadói feladatokkal bővülhet:
    • kereskedők támogatása a presales folyamatban,
    • rendszertervek véleményezése biztonsági szempontból,
    • IT biztonsági incidensek kezelése, kivizsgálása,
    • ügyfelek IT biztonsági kérdéseihez kapcsolódó ad-hoc tanácsadás,
    • forráskód (biztonsági) elemzés.

Elvárások:

  • Elhivatottság ás motiváltság az informatika és az IT biztonság iránt,
  • Penteszt, ethical hacking tapasztalat,
  • Alapos ismeretek az elterjedtebb operációs rendszerekről (Windows és Unix alapú rendszerek),
  • Stabil hálózati alapismeretek (TCP/IP, Firewalls, VLAN, NAT, VPN, stb.),
  • Angol nyelvű szakmai szövegek önálló megértése, illetve angol nyelvű dokumentációk megírása,
  • Gyors tanulási képesség, az újonnan megszerzett ismereteket hatékony átültetése a gyakorlatba

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Önéletrajzokat és motivációs leveleket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.