Szereted a szakmai kihívásokat? Folyamatosan fejlődni akarsz?

DOLGOZZ NÁLUNK ETIKUS HACKERKÉNT!

A KÜRT Zrt. Magyarország piacvezető adatmentő és az IT minden területét lefedő biztonsági megoldásairól híres. Kimagasló tudásbázissal rendelkező kreatív csapat vár Rád, ahol a folyamatos szakmai továbbképzés biztosított!

További információk: www.kurt.hu

Etikus Hacker

MILYEN FELADATOK TARTOZNÁNAK HOZZÁD?

  • Informatikai rendszerek sérülékenységvizsgálata;
  • Egyéb IT security feladatok szakmai, tanácsadói támogatása.

MIRE LESZ MINDENKÉPPEN SZÜKSÉGED?

  • Legalább három év szakmai tapasztalat sérülékenységvizsgálati, behatolás tesztelési projektekben;
  • Önálló munkavégzési képesség;
  • Hálózatok és hálózati eszközök magas szintű ismerete;
  • Windows rendszerek magas szintű ismerete;
  • Unix/Linux rendszerek magas szintű ismerete;
  • Határvédelmi eszközök magas szintű ismerete;
  • Programozási nyelvek ismerete;
  • Magas szintű scriptelési képesség;
  • Nyitottság új szakmai ismeretek elsajátítására;
  • Angol középfokú nyelvtudás (beszédben és írásban egyaránt).

ELŐNY HA RENDELKEZEL AZ ALÁBBIAKKAL:

  • Szakirányú felsősokú végzettséggel;
  • Érvényes CEH/OSCP/CISSP vizsgával;
  • Nemzetbiztonsági átvilágítással.

EZT VÁRHATOD, HA CSATLAKOZOL HOZZÁNK:

  • Segítőkész, inspiráló csapat;
  • Stabil céges háttér;
  • Versenyképes fizetés;
  • Széleskörű szakmai fejlődési lehetőség;
  • Változatos szakmai feladatok;
  • Időszakos szakmai továbbképzések;
  • Munkavégzés „A” kategóriás irodai környezetben.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

MAGADRA ISMERTÉL? AKKOR NE HABOZZ!

Küldd el önéletrajzod, motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Kérlek, jelöld meg a referenciáidat, elérhetőségeikkel együtt.
Reméljük, hamarosan találkozunk személyesen is! :-)