Eatrend Korlátolt Felelősségű Társaság
Munkatársat keresünk

Ételszállító

pozícióba.
A magyar közétkeztetési piacon több mint 10 éve jelen lévő, az ország teljes területén összesen 32 konyhával rendelkező magyar magántulajdonban lévő vállalat

Főbb feladatok, munkák:

  •   Házhoz szállítja a megrendelt ételeket. (Segítséget nyújt az éthordók megrakásánál, a be- és kirakodást elvégzi.)
  • Kiszállítja az iskolákba, óvodákba és szociális intézményekbe a badellákat.
  •   Ellenőrzéseket végez – indulás előtt az áruk rögzítésének biztonságosságát, és egyéb rendellenesség esetén, a konyhán gondoskodik a hiba elhárításáról.
  •   Az ételt a rendeltetési helyre juttatja.
  • Gondoskodik a jó megjelenésről, illetve a szállítóeszköz tisztaságáról.
  • Előzékenyen és udvariasan kommunikál.
  • Átveszi a konyhán a kiszállítandó ételeket, ezt dokumentálja.
  • Megszervezi a szállítás optimális útvonalát, útvonaltervet készít.
  • Szükség esetén beszedi a díjakat.
  • Kiszállítás után visszatér a konyhára, elszámol a pénzzel.
  • Elvégzi a szállítóeszköz karbantartását és takarítását.
  • Minden nap ellenőrzi a gépkocsit, és az okmányok meglétét és érvényességét, eltérés esetén haladéktalanul értesíti a konyhavezetőt.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szállítás területén szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

• Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
• Utazási hozzájárulás
• Napi étkezés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9025 Győr, Bercsényi liget 24.