FÉMALK Zrt.

Esztergályos

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    • Hagyományos esztergagép szakszerű üzemeltetése
    • Alkatrészek gyártása hagyományos esztergagépen
    • Rajz alapján az alkatrészek méretpontos legyártása, javítása

    Elvárások:

    • Esztergályos/gépi forgácsoló végzettség
    • Műszakos munkavégzés vállalása
    • Legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
    • Nagyfokú önállóság, pontosság precizitás

    Amit kínálunk:

    • Kimagasló jövedelem és béren kívüli juttatás
    • Fél évente jutalom
    • Vidékieknek munkásszállón való lakhatás
    • Céges buszjárat (Dunavarsányi üzemünkbe)
    • Céges üdülő igénybevétele
    • Stabil nagyvállalati háttér, bejelentett munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása