ESH Manager/ Munkavédelmi és tűz-/egészség-/környezetvédelmi vezető

PSP Siklóssy & Partner Kft.

Kecskemét

Megbízónk nagy múltú, multinacionális autóipari óriásvállalat magyarországi gyára, amely TIER 1-es és TIER 2-es beszállító. A munkavédelmi csapat vezetésére, a terület megerősítésére, rendszerkiépítésre keresünk részére

ESH Managert/ Munkavédelmi és tűz-/egészség-/környezetvédelmi vezetőt
(autóipari gyártás)

Kecskemét vonzáskörzete

Feladatai:

  • Munka-, Tűz-, Egészség- és Környezetvédelmi feladatok koordinálása és irányítása, az EHS osztály vezetése
  • Vállalati szintű szabályzatok kidolgozása, bevezetése és fenntartása
  • A társaság biztonságtechnikai teljesítményének javítása a szervezet által nyújtott magas szintű szakmai támogatással és vállalati szintű koordinációval
  • ISO 14001 és ISO45001 rendszer működtetése, fejlesztése
  • Alvállalkozók ESH szempontok szerinti ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a magyar hatóságokkal, az ESH és vagyonvédelmi szolgáltatókkal
  • Beruházások ESH szempontú előkészítése, a kivitelezés során az előírások betartatása

Elvárások:

Ideális pályázónk felsőfokú munkavédelmi szakmérnök többéves EHS vezetői gyakorlattal, ISO14001 és ISO 45001 ismerettel, előnyösen környezetvédelmi és tűzvédelmi jártassággal és vagy képzettséggel. Angoltudás feltétel.

Kölcsönös megfelelés esetén, jó csapat, a feladattal arányos kompenzációs csomag, komoly szakmai feladatok várják.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48991. pályázati számra hivatkozva várjuk.

Kecskemét