JEBETO Kft.

Miért válassz minket?

Mert mi egy vidám és szorgalmas csapat vagyunk, ahol a tulajdonos és csapata évtizedes tapasztalattal rendelkezik az informatika terén. Célunk az, hogy egy olyan ügyfélközpontú és szakértő vállalkozást csináljunk, amely a legjobb megoldásokat nyújtja azok számára, akik számítástechnikai terméket szeretnének vásárolni maguknak otthonra vagy vállalkozásukba.

Csatlakozz hozzánk

Értékesítői

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    - A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása, értékesítés, tanácsadás

    - Ügyfélszolgálati tevékenységek elvégzése

    - A napi üzletmenet biztosítása

    - A pénztár kezelése

    - Termékfeltöltés weboldalra (tanulható)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Legalább középfokú végzettség

    - Ügyfélcentrikus szemléletmód

    - Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

    - Értékesítői tapasztalat

    - Magabiztos aktív angol vagy német nyelvtudás

    - Rugalmasság, terhelhetőség, önállóság

    - Probléma-megoldási készség

    Csapatunk fiatalos, energikus, pörgős. Olyan embert keresünk aki könnyen fel tudja venni a ritmust.

    Ha úgy gondolod, hogy szívesen lennél egy ilyen csapat tagja, akkor ne habozz, jelentkezz!!! :)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Számítástechnikában szerezett tapasztalat

    - Eladói szakképesítés/kereskedelmi szakképesítés

    - Számítástechnikai termékek ismerete

Amit kínálunk:

    Cégünk ez erős közösségnek köszönhetően tud évről-évre egyre magasabb minőségű szolgáltatást nyújtani a vevői számára. Hisszük, hogy a jó csapatszellem hatékony, és gyorsabban vezet sikerhez. Ez nem egy szokványos munkahely, Nálunk a munka mellett fontosnak tartjuk a nevetést, a csapatépítőket és, hogy a mindennapokban jól érezzük magunkat.

    Természetesen a munkát versenyképes fizetéssel díjazzuk.:)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Informatikai értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1047 Budapest, Szabadkai utca 9.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Kérjük csatold fényképes Önéletrajzodat!