Y Generáció Iskolaszövetkezet

Mi vagyunk az Y Generáció cégcsoport. Hogy mivel foglalkozunk? Diákoknak és nyugdíjasoknak segítünk megtalálni álmaik munkáját. Felmérjük az igényeiket, képességeiket és lehetőségeiket, majd összekötjük őket a számukra legtesthezállóbb munkahelyekkel.

Most pedig mi is szeretnénk megtalálni új sztár-értékesítőnket, aki velünk együtt munkálkodik ügyfeleink jövőjén!

Csatlakozz hozzánk

Értékesítő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Milyen feladatokban számítatánk rád?

    • ápolod jelenlegi ügyfélkapcsolatainkat - különös figyelmet fordítva kiemelt ügyfeleinkre,
    • örülünk, ha nemcsak megtartod, hanem bővíted is ügyfeleink listáját,
    • felméred a partnereink igényeit és tanácsokkal segíted őket,
    • ajánlatokat adsz és nyomon is követed őket,
    • kondíciós tárgyalásokat bonyolítasz le,
    • adminisztráció is lesz, de csak amennyi feltétlenül szükséges: megrendeléseket követsz nyomon, felügyeled a számlázásokat, kezeled a reklamációkat, kimutatásokat, statisztikákat, jelentéseket készítesz nekünk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Te vagy a mi emberünk, ha:

    • többéves B2B tapasztalattal rendelkezel, lehetőleg munkaerő-szolgáltatás területen,
    • középfokon beszélsz és írsz angolul,
    • ismered a piacot és azokat is, akik benne dolgoznak,
    • nem félsz nyitni mások felé, könnyen teremtesz új kapcsolatokat,
    • rugalmasan, dinamikusan és nagy munkabírással dolgozol,
    • ismered a MS Office-programokat (Word, Excel, PowerPoint),

    van B-kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk:

    És hogy mit adunk neked mindezekért cserébe?

    • önálló, felelősségteljes pozíciót,
    • összetartó, fiatalos közösséget, akik nemcsak az irodában, hanem irodán kívül is szuper csapatot alkotnak,
    • belvárosi munkahelyet, ahol te döntöd el, hogy inkább az íróasztal mellől vagy a babzsák-foteleinkből dolgozál szívesebben,
    • egészségtudatos kollégákat, akikkel közös jógaórán is részt vehetsz,
    • KUTYÁKAT: kutyabarát irodaként nem kell azon izgulnod, milyen állapotban találod a lakásod, mire hazaérsz, hiszen nálunk magaddal hozhatod kiskedvencedet,
    • egy biztonságos háttérrel rendelkező, gyorsan fejlődő vállalkozás tagja lehetsz,
    • képzéseken és trainingeken gyarapíthatod tudásod,
    • bővítheted kapcsolatrendszered,
    • végül, de nem utolsó sorban egy seniort megillető fix alapbérrel és jutalékkal köszönjük meg munkádat.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Key Account Manager
  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1137 Budapest, Radnóti Miklós utca 2.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Magadra ismertél?

Küldd el nekünk magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével. A tárgyban kérjük, tüntesd fel a megpályázott pozíció nevét.