Weitzel Group Kft. EURÓPA Ingatlan (WEITZEL GROUP KFT.)

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

    Ingatlanszakértő / értékesítő munkatársat keresünk

    Ha nem elégszel meg az átlagossal, tenni akarsz azért, hogy változtass az életeden, akkor itt a lehetőség, hogy olyan munkád legyen:

    - amivel már 1 év után valóban 300-400 eFt-ot kereshetsz

    - vedéglátással/kereskedellemel ellentétben csak hétfőtől-péntekig kell dolgoznod, szabad estékkel és hétvégékkel

    - elegánsan, irodai környezetben

    - ahol a betanulás alatt sem várják el, hogy ingyen dolgozz - magas kezdőbért kapsz

    - nem kell vállalkozói igazolványt kiváltanod.

    Rólunk

    Az ingatlanpiacon, egyedülálló módon, kis ingatlanszámmal és közel 100%-os hatékonysággal értékesítjük, hasznosítjuk a ránk bízott ingatlanokat. Irodánk eltér a többi nagy hálózatétól; kevés ügyféllel, de teljes odafigyeléssel, szakértelemmel foglalkozunk velük. A nagyüzemi, több száz lakásos „próba-szerencse alapú” ingatlanozást elutasítjuk. Jellemzően a budai régióban, nagy értékű használt lakások, házak, irodák eladásával és kiadásával foglalkozunk, tisztességgel, odafigyeléssel, az eladó érdekét szem előtt tartva végezzük munkánkat.

    Munkánk legnehezebb része a „szakma” megítélése ellenére újra elnyerni a tulajdonosok bizalmát. Az ajánlások és visszatérő ügyfeleink gyarapodó száma bizonyítja számunkra, hogy – minden nehézség ellenére – erre a fajta ingatlan közvetítésre szükség van.

    Téged keresünk, amennyiben:
    - Eredményorientált személyiség vagy
    - Nem elégszel meg az átlagossal, tenni akarsz azért, hogy változtass az életeden.
    - Vannak céljaid, amiket belátható időn belül mag akarsz valósítani.

    - Magabiztos, vidám, pozitív világlátású vagy.

    - Önálló munkavégzésre alkalmas vagy, nem kell valaki folyamatosan mindent megmondjon.

    - Munkádra tényleg igényes vagy, nem csak azért csinálsz valamit, hogy meglegyen, hanem hogy valóban jó legyen.

    Amire szükséged van hozzá:
    - Alap szintű informatikai ismeret
    - Jó kommunikációs készség (szeress beszélni, embereket megismerni)
    - Alázat és szorgalom

    Amire nincs szükséged hozzá:
    - Idegen nyelv ismeret (azért nem árt)
    - Felsőfokú végzettség (nem kizáró ok :) )
    - Tapasztalat (kifejezetten hátrány, de próbálj meggyőzni :) )

    Amit ezért cserébe kínálunk:
    - Belvárosi színvonalas környezet
    - Mindenre megtanítunk, ahhoz hogy sikeres légy
    - Alapfizetés a betanulás alatt is (nem várjuk el hogy egy új szakmában az első hónapban bevételed legyen vagy, hogy hónapokig ingyen dolgozz)

    A megkeresett összeg egyenesen arányos a belefektetett munka mennyiségével és minőségével, ebből adódóan te döntöd el mennyit dolgozol és keresel. Ha nem keresel egy év után, havonta legalább 300-400 eFt-ot akkor nem leszünk megelégedve a munkáddal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Érettségi

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1114 Budapest, Villányi út 10.

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2019. 02. 04.

Amennyiben úgy érzed, hogy alkalmas vagy, esetleg azzá tudsz válni, akkor várjuk önéletrajzod.
Az üzenet szövegében 2-3 mondattal fogalmazd meg, miért téged válasszunk!