Vodafone Magyarország

A Vodafone telekommunikációs szolgáltatást értékesítő munkatársat keres, elektronikai kiskereskedelmi partneráruházába Budapesten és Pécsett.

Értékesítő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Vásárlók megszólítása
  • Ügyfelek szokásainak megismerése
  • Új ügyfelek szerzése
  • Mobiltelefonokkal, táblagépekkel és laptopokkal kapcsolatos szaktanácsadás a vásárlók részére
  • Telekommunikációs szolgáltatás értékesítése a készülékek mellé

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Nyitott, energikus személyiség
  • Eredményorientált szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Mobilkommunikációs piac és szolgáltatások ismerete előnyt jelent
  • Értékesítésben vagy ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes alapfizetés, kimagasló, motiváló jutalékrendszer
  • Kedvező előfizetéses csomag
  • Lendületes csapat, jó hangulat
  • A munkaerőpiacon elismert értékesítési tapasztalat
  • Bepillantást nyerhetsz a Shop in Shop innovatív értékesítési csatorna működésébe

SOKSZÍNŰSÉG ÉS BEFOGADÁS

    A Vodafone értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. A Vodafone elkötelezett amellett, hogy támogassa az LMBT kollégákat a munkavégzés során.

    A jövő izgalmas. Ready?

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Pécs

A JELENTKEZÉSEKET A VÁROS MEGJELÖLÉSÉVEL VÁRJUK.