Városkert Gépipari és Kereskedelmi Kft.

Jármű és kommunális gépkereskedelemmel foglalkozó magyar tulajdonú cég
keres

ÉRTÉKESÍTŐT!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a gyártóművek szakembereivel (német nyelvterület)
  • Kapcsolattartás a gépek, járművek üzemeltetőivel
  • Vevőlátogatás, kiállítások, gépbemutatók szervezése
  • Járművek és gépek műszaki ismerete, műszaki problémák kezelése
  • Gépkatalógusok, árlisták naprakész ismerete

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés és motiváltság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
  • Dinamikus, kreatív személyiség
  • Német és / vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Valamely vállalatirányítási rendszer gyakorlati ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki képesítés
  • Kommunális és / vagy mezőgazdasági járművekkel kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely hosszú távon
  • Kiemelt alapbér + jutalék
  • Kiváló munkavégzési körülmények fiatal, dinamikus csapatban
  • Szükséges technikai feltételek

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy, Vendel ipari park, az M1/MO találkozásánál

Kezdés időpontja:

  • Megállapodástól függően azonnal

    Várjuk hasonló területen szerzett tapasztalattal bírók vagy pályakezdők jelentkezését is!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Biatorbágy