Quiz Office Kft.
Bővülő csapatunkba

Értékesítő, üzletkötő

munkatársat keresünk.
A Quiz Office egy magánkézben lévő induló vállalkozás. Célunk olyan szolgáltatások nyújtása az oktatás és képzések terén melyek innovatívan támogatják a tanulási folyamatokat, legyenek azok iskolai, vagy otthoni környezetben.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek felkutatása és megnyerése, kis- és közepes méretű vállalatoktól a nagyvállalatokig.
  • Leendő ügyfeleink igényeinek feltérképezése.
  • Önálló szakmai tanácsadás a potenciális ügyfeleknek azokról az előnyökről, amelyeket szolgáltatásunk nyújt.
  • Tárgyalások önálló megszervezése és lefolytatása, ajánlat készítés
  • Ügyfelek telefonos felkeresése hideglistás, szűrt és előkészített címlisták alapján
  • Ügyfeleink szakszerű és pontos tájékoztatása
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Online megrendelésben elakadt ügyfelek támogatása
  • Új szolgáltatások bevezetésében való részvétel
  • Az értékesítési tevékenységek dokumentálása, és pontos adminisztráció.
  • Sales stratégia fejlesztésében és kidolgozásában való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ebben a pozícióban akkor vagy sikeres, ha:
  • üzleti szemlélettel rendelkezel,
  • hunter szemléleted és attitűdöd van,
  • vevőközpontú a gondolkodásmódod, sikerorientált szemléletű vagy,
  • rendelkezel oktatási témában történő értékesítési tapasztalattal,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készséged van,
  • képes vagy az önálló, precíz munkavégzésre
  • kifogástalan üzleti megjelenésed van,
  • precízen és önállóan végzed a munkádat,
  • fellépésed magabiztos,
  • kreatív és megoldásorientált vagy,
  • jól beszélsz és meggyőzően prezentálsz,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha kiterjedt, releváns kapcsolati tőkével rendelkezel.
  • Ha erős informatikai felhasználói tapasztalattal rendelkezel.
  • Ha ügyfélorientált gondolkodásod jó problémamegoldó és stressztűrő képességgel párosul.
  • Ha képes vagy munkádat önállóan végezni.
  • Ha jól tudsz szóban kommunikálni.

Amit kínálunk:

  • Önálló, rugalmas munkavégzés.
  • Modern irodai környezet.
  • Összetartó, támogató csapat.
  • Értékteremtő feladatok.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Online értékesítés
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Lehel utca 11.

Email-ben, magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal.