Piacvezető, magyar tulajdonú, országos építőanyag kereskedelmi hálózattal rendelkező cégünk tököli telephelyére

Értékesítő

munkatársat keres.

FELADATOK:

  • Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő vásárlókkal, kiskereskedelmi partnerekkel
  • Ajánlatok kidolgozása, tanácsadás, utókövetés
  • Weboldalon érkező árajánlatkérések megválaszolása, nyomon követése
  • A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása
  • Szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása
  • Bejövő megrendelések koordinálása, bonyolítása
  • Folyamatos információ továbbítása kollégák felé a saját termékkörre vonatkozó árváltozások, raktárkészlet és az új termékek, akciók tekintetében

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Főiskolai diploma vagy középfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs készség (kapcsolatteremtés, tárgyalás)
  • Rugalmas, megnyerő személyiség
  • Sikerorientált hozzáállás
  • Nagyfokú önállóság és team orientáció
  • B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • B2B értékesítési tapasztalat építőanyag kereskedelem területen
  • SAP felhasználói szintű ismeretek (értékesítési, anyaggazdálkodási terület)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil munkaadói háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Fenntartható fejlődés, oktatási lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tököl, 2316 Csépi út 2644/10.

fényképes önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombon keresztül kérjük küldeni.