Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A hazai tulajdonú Új-Ház Centrum Bau Star 98 Kft.
új munkatársat keres

ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba

feladatok:

  • A felelősségi körébe tartozó termékek, termékcsoportok értékesítése, a vevők kiszolgálása;
  • ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése;
  • a beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé;
  • szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása;
  • a meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése;
  • a forgalomhoz kapcsolódó kimutatások elkészítése és egyeztetése a vezetővel;
  • a munkájához kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása;
  • az értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel;
  • részvétel a leltárkészítésben, az adatok rögzítésében.

Szakmai elvárások:

  • Középfokú kereskedelmi végzettség és/vagy 2-3 éves hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat;
  • átfogó termékértékesítési ismeretek;
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek, kiváló táblázatkezelési és levelezési gyakorlat;
  • kimagasló kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt);
  • kitűnő fogalmazási és helyesírási készség.

előnyt jelent:

  • Angol/német nyelvtudás;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • leinformálhatóság.

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • felelősségteljes, önálló munkakör;
  • kellemes munkakörnyezet;
  • versenyképes jövedelem;
  • folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tököl

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a "jelentkezem" gombon keresztül kérjük megküldeni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítő
  • Rövid pozíció név: Értékesítő
  • Hirdető cég: ÚJ-HÁZ CENTRUM BAU STAR 98 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Tököl
  • Feladatok: A felelősségi körébe tartozó termékek, termékcsoportok értékesítése, a vevők kiszolgálása; ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése; a beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé; szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása; a meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése; a forgalomhoz kapcsolódó kimutatások elkészítése és egyeztetése a vezetővel; a munkájához kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása; az értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel; részvétel a leltárkészítésben, az adatok rögzítésében.
  • Elvárások: Középfokú kereskedelmi végzettség és/vagy 2-3 éves hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat; átfogó termékértékesítési ismeretek; felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek, kiváló táblázatkezelési és levelezési gyakorlat; kimagasló kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt); kitűnő fogalmazási és helyesírási készség.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-04-12
  • Lejárati dátum: 2018-05-10
Állás, munka még: ÚJ-HÁZ CENTRUM BAU STAR 98 Kft.>