Reklámajándék.hu Kft.
28 éve sikeres, évi 3 milliárd Ft forgalmú, magyar tulajdonú vállalkozásunk 95 fős aranycsapatának tovább erősítéséhez budapesti munkavégzésre
Csatlakozz hozzánk

Értékesítő - ügyfélmenedzser

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Új ügyfelek szerzése, látogatása
    • Részükre tanácsadás, ajánlatok kidolgozása, majd
    • Bejövő megrendeléseik koordinálása, bonyolítása.
    • Önálló döntéshozatal árkalkulációs és adminisztratív ügyekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Jó kommunikációs- (kapcsolatteremtő- és tárgyalási-) készség
    • Rugalmas, megnyerő személyiség
    • Sikerorientált, aktív, kezdeményező hozzáállás
    • Nagyfokú önállóság és egyben team orientáció
    • B-kategóriás jogosítvány – vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • B2B értékesítési tapasztalat
    • Angol tárgyalóképes nyelvismeret

Amit kínálunk:

    • Stabil munkaadói háttér magyar tulajdonú cégnél, akár azonnali kezdéssel
    • Professzionális, családias munkakörnyezet
    • Felelősségteljes, változatos munkakör
    • Az alapbéren felül jelentős teljesítmény alapú jutalék
    • Továbbképzések/tréningek lehetősége
    • Rendszeres céges rendezvények, csapatépítők

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Key Account Manager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Gubacsi út 59.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

28 éve sikeres, évi 3 milliárd Ft forgalmú, magyar tulajdonú vállalkozásunk 95 fős aranycsapatának tovább erősítéséhez budapesti munkavégzésre keresünk: