PremierPlast Kft.
  • Legyél Értékesítő a PremierPlastnál!

    Jelentkezz hozzánk, ha szívesen dolgoznál egy családias csapat tagjaként! Ha értékesítőként szívesen foglalkoznál háztartási termékekkel, ha nem ijedsz meg az értékesítési feladattól, csatlakozz csapatunkhoz!

  • Értékesítő/Területi képviselő

    Főbb feladatok, munkák:

      Az alábbi feladatokban számítunk rád:

      • Meglévő és új vásárlók felkeresése, háztartási termékek értékesítése a Nyugat-Magyaroszági régióban.
      • Termékportfólióval kapcsolatos tanácsadói és értékesítési tevékenység.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

      • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel.
      • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel, és számítógépes felhasználói ismerettel.
      • Teljesítményorientált vagy, és szereted, ha a munkádat anyagilag is elismerik.
      • Szereted a dinamikus, változatos munkát, amely nem köt reggeltől estig irodai keretek közé.
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előnnyel indulsz a pályázók között, ha rendelkezel telefonos vagy személyes értékesítési vagy üzletkötői tapasztalattal!

    Amit kínálunk:

      • magas kereseti lehetőség
      • fix alapjutalék
      • rugalmas munkabeosztás
      • gépkocsi
      • telefon, tablet

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után várjuk fényképes önéletrajzod a fizetési igényed megjelölésével.