EGROKORR FESTÉKIPARI Zrt.

Munkatársat keresünk

Értékesítő - területi képviselő Dél-Nyugat Magyarország

pozícióba.

Az Egrokorr Festékipari Zrt 100% magyar tulajdonban lévő több mint 30 éves múltra visszatekintő festékgyár. Alapítói és munkatársai több évtizedes festékgyártói múlttal rendelkeznek, és fontosnak tartják a termékek és szolgáltatások folyamatos fejlesztését, bővítését. Gyártási palettáján több mint 11000 féle festék szerepel, melyeket ipari és lakossági igények alapján dolgozta ki a vállalat és értékesíti azokat belföldön illetve a környező országok piacain.
Cégünk erőssége a rugalmasság, gyors döntéshozatal, a különleges bevonati igények kielégítése, speciális kihívásoknak való megfelelés.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat által gyártott és forgalmazott termékek értékesítése a területén, összhangban az értékesítési tervvel;
  • A területén lévő Partnerek terv szerinti látogatása, új Partnerek felkutatása, igényeik felmérése, azok kommunikálása a közvetlen felettese felé;
  • Forgalom növelési, választékbővítési lehetőségek azonosítása és kiaknázása;
  • A vevők tájékoztatása új és meglévő termékekről, akciókról, egyéb fontos tudnivalókról;
  • Tevékenységének, eredményeinek, piaci fejlemények rendszeres, struktúrált jelentése;
  • Partnerek kinnlevőségének kezelése szorosan együttműködve a gazdasági osztállyal;
  • Slepptúrás áruszállítás napi rendszerességgel
  • Részt vesz a reklamációk kezelésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középiskolai végzettség.
  • Területi képviselőként szerzett min. 2 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, intenzív autóvezetési gyakorlat és hajlandóság
  • Tárgyalási tapasztalat, udvarias, határozott érdekérvényesítő képesség
  • Precíz, kreatív, motivált munkavégzés
  • Tanulási, fejlődési szándék
  • Eredmény orientált, vevőközpontú szemlélet
  • Az MS Office ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Érd vonzáskörzetében lévő lakhely.

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Folyamatos szakmai képzési lehetőség
  • Egy dinamikus, fiatal csapat részeként önálló munkavégzés
  • Részvétel a döntések előkészítésében.
  • Ésszerű adminisztrációs terhek
  • Eredményorientált, versenyképes jövedelem
  • A munkavégzéshez céges mobil telefon, személygépjármű biztosított

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye

A "jelentkezés" gombra kattintva, kérjük töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével.