Az Automata Bejáratok Specialistája Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Értékesítő-termék manager

Feladatkörök:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ajánlatkérések feldolgozása
  • Megrendelések feldolgozása, helyszíni felmérések lebonyolítása, műszaki egyeztetés az ügyfelekkel
  • Dokumentációk készítése
  • Műszaki szaktanácsadás
  • Tervezők-kivitelezők látogatása, promotálás

Pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Műszaki beállítottság
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú számítógép ismeret, ügyviteli programokban való jártasság
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, jó kommunikációs képesség

Előnyök:

  • Legalább középfokú műszaki/kereskedelmi végzettség
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvismeret
  • 3 éves értékesítési/műszaki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • mobiltelefon, laptop, céges autó használat
  • kiváló munkakörülmények
  • csapatmunka
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület, II. Rákóczi Ferenc út 335/a

Ha a kritériumoknak megfelel, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.