Az országban több telephellyel rendelkező, ipari és mezőgazdasági gumiabroncs-kereskedéssel és szervizeléssel foglalkozó, stabil hátterű vállalat, Vas/Zala megyei telephelyére a következő munkakörbe keres munkatársat:

Értékesítő - Telephelyvezető

Feladatok:

  • a telephely tevékenységének koordinálása
  • meglévő vevők - ipari gyártóvállalatok, kereskedelmi cégek, mezőgazdasági termelők, építőipari cégek - kezelése
  • piaci potenciálok felmérése, követése
  • új potenciális partnerek felkutatása, vevőkör fejlesztése
  • kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása; értékesítés
  • a vevőknél felmerülő garanciális reklamációk kezelése
  • egyedi ajánlatok készítése
  • vevői megrendelések felvétele, teljesítésének szervezése és koordinálása
  • a szerelő munkájának szervezése, irányítása; helyszíni szerelésekben való részvétel
  • ügyviteli rendszer kezelése

Elvárások:

  • műszaki technikusi végzettség (érettségi); műszaki/kereskedelmi diploma előny
  • 3 év B2B műszaki értékesítési tapasztalat
  • B2B értékesítési mechanizmus és technika ismerete
  • proaktív, kezdeményező személyiség
  • erős műszaki affinitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kat. jogosítvány
  • targoncavezetői, gumiszerelői, autószerelői képesítés előny
  • ideális lakhely: Zalaegerszeg-Szombathely tengelyében

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • éves bónusz
  • vállalati gépkocsi (magánhasználatra is)
  • mobiltelefon (magánhasználatra is)
  • laptop, internet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Vas megye, Zala megye