Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A KEYENCE egy japán multinacionális vállalat, amely a high-tech eszközök fő értékesítője. Szenzorok, vonalkód-olvasók, lézeres jelölőberendezések, gépi látásrendszerek, mikroszkópok, statikus eliminátorok – néhány a termékeink közül. Ma a KEYENCE 100 országban 200.000 ügyfél igényeit elégíti ki. A folyamatos innovációra és a kiváló minőség teremtésére fókuszálunk, ezért különféle díjakkal jutalmaztak minket. Csupán néhányat megemlítve - szereplünk a Forbes magazin hasábjain, “A Világ Leginnovatívabb Vállalatai” között, a Business Week “Az 1000 Legértékesebb Vállalat” közé sorolt minket, valamint ott vagyunk a Nikkei listáján, mint egyike a "Top 10 Kiváló Vállalatnak Japánban”.

ÉRTÉKESÍTŐ TANÁCSADÓ

Kelet-Magyarország

    Ez a pozíció nagyon fontos szerepet játszik a Keyence-nél, egyfajta ötvözete a technikai szakértői és az értékesítői szerepkörnek. Hozzánk csatlakozva, Ön a Keyence termékek képviselője lehet Pest megyében.

FELADATOK

  • Új ügyfélkör kialakítása, valamint a már meglévő kapcsolatok ápolása
  • A Keyence termékek értékesítése Kelet-Magyarországon
  • Heti 2 munkanap a budapesti irodánkban, új ügyfélkapcsolatok teremtése (kutatás / cold-calling), tréningeken való részvétel, valamint személyes találkozók megszervezése az ügyfelekkel
  • Heti 3 munkanap a kijelölt területen, - találkozók az ügyfelekkel. (prezentáció, megoldási lehetőségek bemutatása, tanácsadás, kereskedelmi tárgyalások lebonyolítása

PROFIL

  • Jó kommunikációs képesség, az ügyfelek igényeinek meghallgatása és megértése
  • Felsőfokú végzettség
  • Magyar anyanyelv, angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Érvényes jogosítvány (B kategória)
  • Tapasztalat kereskedelmi/business/sales/műszaki területen
  • Ügyfél- és eredményorientáció

Amit kínálunk:

  • Ösztönző környezet, hasonlóan gondolkozó szakemberekkel, a személyes fejlődésre összpontosítva.
  • Kezdésként 4-8 hetes technikai tréning belgiumi oktatási központunkban.
  • Rendszeres továbbképzés, az értékesítői készségek folyamatos fejlesztése és mentori támogatás.
  • Gyors előre lépési lehetőség
  • Vonzó juttatási csomag + bónuszok.
  • Céges autó (személyes használatra is)
  • A munkavégzés helye Budapest, illetve Kelet-Magyarország.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Magyar - Anyanyelvi szint

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítő tanácsadó
  • Rövid pozíció név: Értékesítő
  • Hirdető cég: NV KEYENCE INTERNATIONAL (BELGIUM) NV/SA
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Feladatok: Új ügyfélkör kialakítása, valamint a már meglévő kapcsolatok ápolása A Keyence termékek értékesítése Kelet-Magyarországon Heti 2 munkanap a budapesti irodánkban, új ügyfélkapcsolatok teremtése (kutatás / cold-calling), tréningeken való részvétel, valamint személyes találkozók megszervezése az ügyfelekkel Heti 3 munkanap a kijelölt területen, - találkozók az ügyfelekkel. (prezentáció, megoldási lehetőségek bemutatása, tanácsadás, kereskedelmi tárgyalások lebonyolítása
  • Elvárások: Jó kommunikációs képesség, az ügyfelek igényeinek meghallgatása és megértése Felsőfokú végzettség Magyar anyanyelv, angol nyelv tárgyalási szintű ismerete Érvényes jogosítvány (B kategória) Tapasztalat kereskedelmi/business/sales/műszaki területen Ügyfél- és eredményorientáció
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Magyar
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14