Cégünk 2006 óta forgalmaz fa és fém festékeket, csiszoló és egyéb faipari felületkezelő anyagokat. Csapatunkba keresünk talpraesett értékesítőt Kecskeméten működő kiskereskedelmi üzletünkbe.
Munkatársat keresünk

Értékesítő / Szaktanácsadó

pozícióba.

    Cégünk 2006 óta forgalmaz fa és fém festékeket, csiszoló és egyéb faipari felületkezelő anyagokat. Csapatunkba keresünk egy-egy talpraesett értékesítőt Kecskeméten és Szegeden működő kiskereskedelmi üzletünkbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Számlázás
  • Bevételezés
  • Árukiadás
  • Rendelések összekészítése
  • Festékkeverés receptúra alapján
  • Termékkínálat széleskörű ismerete és értékesítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás
  • Vevőorientáltság
  • Ápolt külső

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Értékesítőként szerzett tapasztalat, rutin
  • Kecskemét környéki lakcím

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, képzések

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek
  • előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

A jelentkezést csak fényképes önéletrajz feltöltése után áll módunkban értékelni.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.