HORVÁTH KRISTÓF ZOLTÁN E.V.
Bővülő csapatunkba

NAPELEMES RENDSZER ÉRTÉKESÍTŐ / SZAKTANÁCSADÓ

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    1. Nulla háttértudást igénylő munka
    2. Havi netto 600.000Ft feletti kereseti lehetőség - Az első 3 hónapban jutalékos rendszer (de fix havi fizetés is választható)! (600.000 alatt nem kereshet senki, különben elválunk egymástól! Jelenleg 1,5 millió / hó az átlagkereset ezen a pozíción!)
    3. SEMMIT nem kell "eladni", csak az érdeklődő ügyfelekkel találkozni, elmagyarázni nekik a lényeget és lezárni a folyamatot
    4. Minden szükséges tudást megadunk mi Neked
    5. OTTHONRÓL VÉGZENDŐ! munka
    6. Saját autóra az első időszakban szükség van

    +36 70 454 3930

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság, kommunikációs és megnyerő személyiség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Telefonos értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2019. 09. 05.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.