Alvin Kereskedőház Zrt.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Értékesítő szaktanácsadó

Társaságunk 26 éve a műgyanták és egyéb hőre keményedő műanyagok elismert szakkereskedése. Termékeink megtalálhatóak a repülőgépgyártástól az építőiparig, a filmgyártásban és számos más területen.

Főbb feladatok, munkák:

Műanyagipari alapanyagok és építési vegyianyagok kis- és nagykereskedelmével foglalkozunk. Leendő munkatársunk feladata társaságunk termékeinek értékesítése, a meglévő partnerkapcsolatok ápolása, új ügyfelek felkutatása, ajánlatok készítése, rendelések felvétele és gondos kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

minimum középfokú műszaki végzettség, értékesítési tapasztalat, gyakorlatias műszaki beállítottság, B kategóriás jogosítvány, felhasználói szintű számítógépes ismeret, nagy mobilitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

műszaki diploma, angol nyelvismeret, építési vegyianyagok és műgyanta feldolgozásával kapcsolatos területen szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk:

Rendkívül színes, több iparágat  érintő munkakörbe várjuk új kollegánk jelentkezését. A munkakör ellátásához a betanítást, a továbbiakban pedig a szakmai hátteret mérnökeink biztosítják. A  sikeres értékesítést  Budakeszin található új iroda és raktárközpontunkban kultúrált munkakörnyezetben rendszeres szakmai tréningekkel segítjük.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Pályázatához kérem, csatolja fényképes önéletrajzát.