A STARFOL Plusz Csomagolástechnikai Kft. szigetszentmiklósi telephelyére

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keres.

Feladatok:

  • A vállalat által forgalmazott csomagolóanyagok értékesítése az élelmiszeripari (elsősorban hús-, baromfi- és tejipar) területén
  • A meglévő partnerek látogatása, tárgyalások lebonyolítása
  • Új potenciális partnerek feltérképezése
  • Igényfelmérés
  • Szakmai tájékoztatás
  • Üzemi próbák bonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Beszámolók, riportok készítése a vezetés számára
  • Vállalat által kitűzött célok, forgalmi eredmények elérése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség; műszaki végzettség és élelmiszeripari csomagolóanyagok ismerete előnyt jelent
  • Minimum 3 év értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó és gyors döntési képesség
  • Nagyon jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás
  • Mobilitás, rugalmasság
  • Pozitív életszemlélet
  • Munkáját önállóan és csapatban is jól tudja ellátni
  • Aktív tanulási készség az új ismeretek elsajátítására

Amit kínálunk:

  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Versenyképes juttatási csomag (fix bérezés + havi bónusz)
  • Kimagasló minőségű termékek, brandek képviselete
  • Hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség belső és külső képzések által
  • Kiszámítható, családbarát munkahely
  • Vezetői támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Amennyiben vállalja ezt a szakmai kihívást és szívesen lenne csapatunk tagja, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.