SPORT8 HUNGARY Kft.
A Sport8 Hungary Kft. Magyarország fitnesz és táplálékkiegészítő iparágának egyik meghatározó alakja. Új, dinamikusan fejlődő üzletágunk bővítésére keresünk elhivatott értékesítő munkatársat. Csatlakozzon egy eredményes, sikeres csapathoz!

Értékesítő

    Cégcsoportunk XI. kerületi központi irodájába keresünk fitnesz termékek értékesítéséhez (fitneszgép/táplálékkiegészítő/sportóra) kollégát.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Értékesítés belföldre
  • Webes megrendelések és az üzletben lévő termékek értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Értékesítéssel kapcsolatos ajánlatok, szerződések elkészítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Angol nyelven tárgyalóképes kommunikációs szint
  • Táplálékkiegészítők ismerete
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kitűnő szervezőkészség
  • Ügyfélcentrikus szemléletmód
  • Megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítésben / kereskedelemben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Edzői, versenyzői tapasztalat, táplálékkiegészítők ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően vonzó kereseti lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Fejlett értékesítést támogató rendszerek
  • Értékesítés utáni extra juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1116 Fehérvári út 168-178.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, fizetési igény megjelölésével.