Sonepar Magyarország Kft.
www.sonepar.hu

Cégünk a világ piacvezető villamossági nagykereskedelemmel foglalkozó Sonepar Group helyi vállalkozása, mely villamossági anyagok teljes termékválasztékát forgalmazza professzionális felhasználók számára.

Pályázatot hirdetünk az alábbi állás betöltésére:

Értékesítő

FŐBB FELADATOK:

  • Részvétel a telephelyen történő értékesítésben, vevői árajánlatadásban.
  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel, központi társosztályokkal valamint beszállítókkal.
  • A vevők részére folyamatos műszaki és kereskedelmi támogatás.
  • A kiadott ajánlatok figyelemmel kísérése, szükség esetén újabb alternatív ajánlatok készítése
  • Vevők gyors, pontos és udvarias kiszolgálása, az áru tételes átadása.
  • Vevői reklamációk kezelése, nyilvántartása.

ELVÁRÁSOK:

  • Villamos szakképzettség megléte vagy ennek hiányában a szakmában eltöltött 3-5 év releváns aktív gyakorlat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek. (Microsoft Office 365).
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Terhelhetőség
  • Ügyfélorientált hozzáállás.

ELŐNYÖK:

  • Nyelvtudás, targoncavezetői vizsga, Microsoft AX ismerete,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (Alapbér, teljesítmény arányos bónuszrendszer, cafeteria rendszer, bejárási támogatás) folyamatos szakmai képzések, céges mobiltelefon stb.

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • Minimum 2-3 év iparágban eltöltött gyakorlat előny

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc, Kaposvár, Budapest, Dunaharaszti

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud! Önéletrajzát kérem mindenképpen csatolja!