• SolarKit Hungary Kft
    Szeretnénk ha csatlakoznál hozzánk és együtt fejlesztenénk egy még kicsi, de annál lelkesebb és ambiciózusabb céget. A SolarKitnél minden nap azzal a céllal jönnél a munkahelyedre, hogy a lehető legtöbb háztartás és vállalkozás termelje meg magának az áramot napelemes rendszer segítségével. A Cleantech Energy cPlc. és a tulajdonában álló Ekotechnik Ltd. 20 éves cseh vállalat, mely Kelet-Európában több országban van jelen befektetőként és kivitelezőként is a megújuló energiatermelés iparágában. A vállalat nagy tapasztalattal rendelkezik az ipari méretű erőművek és lakossági napelemes rendszerek kivitelezésében. Velük partnerségben alapítottuk a SolarKit Hungary Kft-t, mely kifejezetten a magyarországi operációra fókuszál. Környezettudatosság és 0 forintos villanyszámla megújuló energia termeléssel. Ezek a mi hívószavaink és most Téged is hívunk. Dolgozz velünk, legyél a csapatunk egyik motorja, menő Értékesítési munkatárs kerestetik. Itt megtalálsz minket Web: solar-kit pont hu, Fb: SolarKitHU
  • Csatlakozz hozzánk

    Értékesítő

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      TE vagy a tökéletes következő új csapattagunk, ha magadra ismersz az alábbiakban:

      Lelkes és motivált vagy, hogy Magyarországon környezetbarát, megújuló energiával termeljük meg az áramot.

      Felsőfokú gazdasági tanulmányokat folytatsz vagy már diplomáztál. Folyékonyan beszélsz angolul. B kategóriás jogosítvány nélkülözhetetlen, saját autó előnyt jelent.

      Érdekel és értesz is az ügyfélközpontú értékesítéshez, ismered a meggyőzés pszichológiáját és módszereit.

      Precízen és lelkesen kommunikálsz ügyfelekkel, tudod, mik a tanácsadói sales fortélyai.

      Nem ijedsz meg ha együtt össze kell raknunk egy egyedi, ügyfélre szabott árajánlatot.

      Tudsz érvelni, kifogáskezelési technikákat alkalmazni, megnyerő modorod és jó kiállásod van.

      Ha rádbízunk egy már érdeklő ügyféllistát addig nem lankadsz, amíg az összessel nem
      beszéltél és látogattad meg őket személyesen.

      Vadászkutya módjára felkutatod a legpotenciálisabb vásárlókat, jóban vagy a határidőkkel és asszertíven kommunikálsz.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Ügyfélközpontúság
      • Profi kommunikációs képesség
      • Értékesítési tapasztalat
      • Pozitív életszemlélet
      • Etikus munkamorál

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Saját autó
      • Egyéni vállalkozói tapasztalat
      • Környezettudatosság

    Amit kínálunk:

      Ezekre számíthatsz tőlünk az idődért és lelkesedésedért cserébe:
      Rugalmas munkavégzés, pörgős tempó
      17. Ember egy vállalkozás rakétakilövésénél
      Motiváló kompenzációs csomag és sales bónusz
      Valódi, felelősségteljes projektek, rengeteg tanulási lehetőséggel
      Hetente gyümölcsnap az irodában
      Csapatépítő programok

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Key Account Manager

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Fényképes önéletrajz