NAPELEMES RENDSZEREK ÉRTÉKESÍTÉSE DÍJNYERTES VÁLLALATNÁL!

Ha érdekel a Föld sorsa és közben még az értékesítés is a véredben van, Te lehetsz a következő „NAPHŐS”!

ÉRTÉKESÍTŐ POZÍCIÓ

A MI LEGJOBB ÉRTÉKESÍTŐINK ilyenek, és ha Te is

  • Teljeskörű betanítást biztosítunk. Előnyt jelent az Ügyfelekkel történt korábbi telefonos munkavégzés.
  • Minimum Érettségi + OKJ vagy Felsőfokú végzettség

FELADATAID:

Napelem iránt érdeklődők árajánlatainak elkészítése, majd utánkövetése. Cégek számára egyedi finanszírozási konstrukcióval történő értékesítés. Uniós támogatásokra való előminősítés, alkalmasság esetén Ügyfél tájékoztatás. Így teljeskörű megoldást kínálhatsz Ügyfeleinknek, akik ezért hálásak lesznek. Mi is…

A csapat fiatalos, céltudatos jó hangulatú, kutyabarát társaság. A vezetőd pedig igazán tapasztalt segítőkész értékesítési vezető, vele biztosan csak fejlődni fogsz.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hiszel a megújuló energiában és annak pozitív hatásában a Bolygóra nézve,
  • szeretnél sikeres lenni a jövő egyik legmeghatározóbb piacán,
  • nem riadsz meg az újdonságok tanulásától és annak hasznosításától,

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

250.000 - 750.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest XVIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.