Stratégia mentén végrehajtott jelentős fejlődés miatt bővülő értékesítési csapatunkba innovatív

értékesítő

munkatársat keresünk, aki fantáziát lát abban, hogy a korszerű Auto-ID technológiák egyik legismertebb hazai szakértékesítőjévé váljon.

    A Smartindy Kft. több mint 20 éves szakmai múlttal, 11 világmárka képviseletével, Magyarországra kiterjedő több mint 2000 céget magában foglaló partneri körrel az egyik legdinamikusabban fejlődő AUTO-ID termékek és rendszerek fejlesztője és forgalmazója.

    Küldetésünk gyakorlatias és innovatív AUTO-ID megoldásokkal segíteni a fejlődni akaró magyarországi vállalkozásokat a hatékonyabbá válásban, és piaci versenyképességük növelésében. Ezt úgy érjük el, hogy az Ipar 4.0 innovatív technológiáit átültetjük ügyfeleink mindennapi gyakorlatába.

    Ha szereted a kihívásokat, szeretnél folyamatos fejlődés mellet részese lenni egy sikeres csapatnak, célod az adott keretek között önállóan dolgozni és a saját elképzeléseidet is megvalósítani a munkádban, akkor
    csatlakozz hozzánk!

AMIT NYÚJTUNK:

  • Hosszútávú munka és fejlődési lehetőség egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Szakmai kihívások, folyamatos szakmai és értékesítési tréningek
  • Versenyképes bérezés + teljesítmény arányos bónusz
  • Sikeres értékesítéshez szakmai/mérnöki háttértámogatás (presales/aftersales support, szerviz)
  • A hatékony munkavégzést segítő eszközök: laptop, telefon, autó
  • Ipar 4.0 területéhez kapcsolódó változatos feladatok, kül- és belföldi gyártói tréningek

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Piaci folyamatok és trendek monitorozása
  • Időpontegyeztetések, tárgyalások előkészítése
  • Ügyféligények felmérése
  • Emberi kapcsolatok kialakítása és ápolása
  • Árajánlatok készítése és után követése
  • Projektek megvalósításának nyomon követése és támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás és ügyféllátogatás országszerte
  • Feladatok CRM rendszerben történő napi szintű dokumentálása, riportok elkészítése

TÉGED KERESÜNK, ha

  • műszaki B2B értékesítésben legalább 3 év szakmai tapasztalatod van
  • proaktív hozzáállással keresed a leendő ügyfeleket
  • eredményorientált, üzleties gondolkodás jellemez
  • képes vagy időnként a komfortzónádon átlépni
  • érdeklődsz az Ipar 4.0-ás megoldások iránt
  • magabiztosan kezeled az MS Office programokat
  • rendelkezel „B” kategóriás vezetői engedéllyel és vezetési gyakorlattal

ELŐNYT JELENT, ha

  • aktív, középfokú angol nyelvtudásod van
  • hasonló területen ellenőrizhető referenciákkal rendelkezel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1105 Budapest, Kőrösi Csoma Sándor út 43-51.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk fényképpel ellátott szakmai önéltrajzodat és motivációs leveled

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.