Maspex Olympos Kft.

Magyarország egyik piacvezető üdítőitalgyártó és forgalmazó cége

Munkatársat keresünk

ÉRTÉKESÍTŐ – SLEPPTÚRÁS TERÜLETI KÉPVISELŐ- t (Siófok és Balaton, nem szezonális)

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • meglévő partnerkör látogatása, a kapcsolat ápolása,
    • kapcsolattartás kis boltokkal,
    • új partnerek felkutatása,
    • napi szinten minimum 20-25 bolt látogatása,
    • a termékek szavatossági idejének figyelemmel kísérése,
    • raktárkészlet értékesítése,
    • értékesítési jelentés készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik,
    • szerzett már tapasztalatot Értékesítési/területi képviselőként,
    • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak,
    • jó helyismerettel rendelkezik,
    • kommunikációs készsége kiváló,
    • célorientált attitűd jellemzi,
    • magatartása ügyfélközpontú.
    • munkakezdés várható időpontja: 2020. április 01.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Helyi kereskedők, boltok ismerete,
    • Slepptúrás értékesítésében szerzett tapasztalat,
    • Vállalkozói szemlélet.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fix jövedelmet vihet haza és teljesítményarányos jutalékot kap az eredményes munkavégzésért
    • Céges autó és telefon jár a munkavégzéshez
    • Dinamikusan fejlődő cég tagja lehet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Somogy megye, Veszprém megye

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, úgy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét csatoltan küldje meg a "Jelentkezem" menüpont alatt 2020. március 31-ig.