Értékesítő / Sales Manager

Autodigit Service Kft.

1211 Budapest, Posztógyár utca 10.

Biztosított eszközök
Laptop Workstation Windows Headset
Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.
Dinamikusan fejlődő járműelektronikára szakosodott cégünk célja, hogy piacvezető legyen a hagyományos és zselés áramkörök javításában valamint segédvezérlők kifejlesztésében. 2005 óta sikeresen van jelen a piacon.

Főbb feladatok, munkák:

  • Teher és személygépjármű vezérlő-elektronikák felújítási szolgáltatásának bemutatása és értékesítése
  • Kamionszerviz ügyfélkör bővítése, új kapcsolatrendszer kiépítése
  • Folyamatban lévő szerviz munkák koordinálása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Felsővezetők napi munkájának támogatása
  • Riportálás az értékesítés teljesítéséről
  • Területi képviselő munkájának felügyelete
  • Internetes hirdetések, feladása kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (minimum érettségi)
  • Legalább egy év értékesítési tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Vezetői affinitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Munkafolyamatok pontos követése, önálló munkavégzés
  • Csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Releváns kapcsolatrendszer
  • Szervezőképesség
  • Nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Teljes körű betanítás (termékpaletta nem igényel műszaki előképzettséget, női kollégáink is könnyedén elsajátították a tudást)
  • Stabil munkahely, egy műszakos 8 órás munkarend, szabad hétvégékkel.
  • Karrierterv, hosszútávú előrelépési lehetőséggel
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség belső képzések által
  • Mentorprogram
  • Színes munkafolyamatok
  • Azonnali kezdés
  • Jó hangulatú, összetartó csapat

Munkaidő:
Teljes munkaidő – egy műszak, csak hétköznap
Munkavégzés helye: Budapest, 21. kerület - kiváló tömegközlekedés, H7-es hévnél - Boráros tértől 15 perc!
Parkoló rendelkezésre áll

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Ha felkeltettük érdeklődésedet, fényképes szakmai önéletrajzodat bérigény megjelölésével a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.