Tisztítószereket gyártó, dinamikusan fejlődő nemzetközi cég

Értékesítő

munkatársat keres angol nyelvterületre

Feladatok:

  • háztartási tisztítószerek, mosószerek értékesítése cégeknek
  • külföldi partnerek látogatása (autóval, repülővel)
  • kapcsolattartás angol nyelven (szóban és írásban)
  • új vevők felkutatása, új kapcsolatok kiépítése

Elvárásaink:

  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • kellemes, igényes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Hódmezővásárhely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.