Reklámajándék.hu Kft.
  • 28 éve sikeres, évi 3 milliárd Ft forgalmú, magyar tulajdonú vállalkozásunk 95 fős aranycsapatának tovább erősítéséhez budapesti munkavégzésre keresünk:

  • Munkatársat keresünk

    Értékesítő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Új ügyfelek szerzése, látogatása
      • Részükre tanácsadás, ajánlatok kidolgozása, majd
      • Bejövő megrendeléseik koordinálása, bonyolítása.
      • Önálló döntéshozatal árkalkulációs és adminisztratív ügyekben

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú végzettség
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
      • Jó kommunikációs- (kapcsolatteremtő- és tárgyalási-) készség
      • Rugalmas, megnyerő személyiség
      • Sikerorientált, aktív, kezdeményező hozzáállás
      • Nagyfokú önállóság és egyben team orientáció
      • B-kategóriás jogosítvány – vezetési gyakorlat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • B2B értékesítési tapasztalat
      • Angol tárgyalóképes nyelvismeret

    Amit kínálunk:

      • Stabil munkaadói háttér magyar tulajdonú cégnél, akár azonnali kezdéssel
      • Professzionális, családias munkakörnyezet
      • Felelősségteljes, változatos munkakör
      • Az alapbéren felül jelentős teljesítmény alapú jutalék
      • Továbbképzések/tréningek lehetősége
      • Rendszeres céges rendezvények, csapatépítők

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1097 Budapest, Gubacsi út 61.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Kérjük, hogy motivációs leveled és fényképes szakmai önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével küldd el nekünk.