A Get Work Iskolaszövetkezet nappali tagozatos középiskolás és egyetemista fiatalok számára kínál diákmunka lehetőségeket, akár passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok részére is.

Kiemelt figyelmet fordítunk a stabil, precíz ügyvitelre és a munkabérek pontos utalására, mivel célunk: változatos, színes, folyamatos fejlődést garantáló munkalehetőségeket és tisztes jövedelemforrást biztosítani, ezáltal segítséget nyújtani a későbbi tapasztalatszerzés és elhelyezkedés elérésében.

Értékesítő (REC_2019_6_19)

MEGBÍZÓNK:

Érdekel az értékesítés, kereskedelem világa, és nem áll tőled távol az idegen nyelvű kommunikáció? Akkor itt az ideje, hogy kamatoztasd tudásod egy folyton pörgő, multikulturális környezetben. Dolgozz diákként Budapest Nemzetközi Repülőterén!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

-          Budapest Nemzetközi Repülőtér

FONTOS! A munka csak személyesen végezhető, otthoni munkavégzésre nincs lehetőség!

FELADATAID LESZNEK:

  • Ügyfelek magas szintű kiszolgálása;
  • Termékek ismertetése a vásárlókkal;
  • Pénztárgép kezelése.

AMIT KÍNÁLUNK A MUNKÁDÉRT CSERÉBE:

  • Hétfőtől vasárnapig történő diákmunka lehetőség rugalmas időbeosztásban;
  • Kiemelt bérezés, bruttó 1.500 Ft-tól bruttó 1.765 Ft-ig terjedő órabér;
  • Rugalmas, fiatalos csapat.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony;
  • Heti min. 20 óra vállalása;
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás;
  • Nyitott, segítőkész személyiség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Több idegen nyelv folyékony használata;
  • Előny az arab, kínai, orosz nyelv ismerete.

Ha felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívd a +36-20-226-3569-es telefonszámot!

Elérhetőségeink:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
Tel.: 06 1 766 56 26

Területi irodáink: Budapest • Kecskemét • Körösladány • Miskolc • Nagykanizsa
Nyíregyháza • Szerencs • Tatabánya • Zalaegerszeg