Értékesítő

  • RAVEN csoport az acéltermékek legjelentősebb forgalmazói közé tartozik a Visegrádi négyek országaiban. A magyar vállalat, A RAVEN Hungary Kft. Sóskúton található széleskörű acéltermék választékát kínálja a vevők számára.

Feladatok:

  • acéltermékek értékesítése,
  • tárgyalások lefolytatása, megállapodások, szerződések kötése,
  • új üzleti kapcsolatok teremtése és kiépítése, a régi kapcsolatok fenntartása és ápolása,
  • az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a termékekről, szolgáltatásokról,
  • árajánlatok készítése,
  • a vevői igények értékelése,
  • riportok készítése, követelések és reklamáció kezelése.

Feltételek:

  • felsőfokú végzettség + min. 3 éves tapasztalat,
  • tapasztalat értékesítéssel,
  • kiváló szervező-, kommunikációs és tárgyalási készség,
  • megbízható, önálló és teamben történő munkavégzésre való alkalmasság,
  • felhasználói szinten ismeri az MS Office alkalmazásokat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • műszaki érdeklődés, beállítottság
  • tapasztalat acéltermékek értékesítésével,
  • tárgyalóképes szintű szlovák, angol vagy német nyelvtudás,

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely,
  • versenyképes jövedelem,

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2038 Sóskút, Ipari park

Amennyiben felhívásunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje magyar nyelvű önéletrajzát. Válaszolni csak a kiválasztott érdeklődőknek fogunk. Megértésüket előre is köszönjük.